Razorbacks Erhvervsnetværk

– Relationer med mening og kant –

Triangle Razorbacks er glade for at kunne tilbyde nye og eksisterende samarbejdspartnere “Razorbacks Erhvervsnetværk”.

Razorbacks Erhvervsnetværk er et professionelt erhvervsnetværk for forretningsfolk, som via relations dyrkelse, kendskab og tillid, sparring og sociale arrangementer, har fokus på at skabe forretning, relationer, og netværk mellem erhvervsfolk i trekantområdet.

Netværket drives af den erfarne facilitator Karsten B. Vester der har drevet professionelle netværk i mere end 20 år.

Vi mødes fast den sidste onsdag i måneden fra kl. 07:30 – 09:30 i de lækre lokaler i Torvehallerne, Vejle. Dog er der ingen planlagte møder i august, og december.

Der vil være mulighed for at invitere gæster med uden beregning op til 2 gange pr. gæst inden en evt. indmelding.

Udover de årlige møder, vil du blive inviteret til andre netværksarrangementer, bl.a. i forbindelse med Razorbacks førsteholds hjemmekampe.

Medlemskab af Razorbacks Erhvervsnetværk indebærer følgende ydelser:

  • Overdådig morgenbuffet til alle netværksmøder.
  • 3-4 sociale arrangementer.
  • Adgangskort (ståplads) til alle hjemmekampe.
  • Mulighed for at være vært for et netværks arrangement en gang årligt.

Årligt medlemsgebyr for Razorbacks Erhvervsnetværk er:

6.500 kr. ex moms for eksisterende sponsorer.
9.500 kr. ex moms for nye medlemmer.

Beløbet dækker alle udgifter i forbindelse med møder.
Dog kan der forventes en mindre merbetaling for visse arrangementer.

Besøg vores erhvervsnetværks medlemmer:

Brian Madsen, BSM Reklame bsm-reklame.dk

Flemming Marcussen, Danske Bank danskebank.dk

Johnny Meter, Heat Feet heatfeet.dk

Per Christensen, Henrik Christensen A/S henrikchristensen.dk

Flemming Madsen, Højen Nedbrydning hojen.as

Michael Stenderup, IndenDuKlikker IndenDuKlikker.dk

Erik Lomholt, Lomholt Service lomholt-services.dk

Lea Lekbo, Mikkelsen & Ludvigsen mik-lud.dk

AnneSofie Kyrstein, Old Irish Pub oldirishpub.dk

Torben Wejs, Pulsz LED pulsz.dk

Jesper Simmelkjær, PwC pwc.com

Jes Graasbøl, Saturn Fireworks saturnfireworks.dk

Kostas Panayotis, Turf Tank turftank.com

Brian Stjernholm, Uvildige uvildige.dk

Thomas Hammergaard, Thomas Bilsyn thomasbilsyn.dk

Pieter Mouritsen, Mouritsen A/S mouritsen.com/da

Kaj Sørensen, Molter Consult molterconsult.dk

Kontakt:
Karsten B. Vester
22 81 79 97
kbv@relationsnetvaerket.dk